זיק התנסה, נהנה וממליץ

בעמוד זה רשימה של מוצרים בעלי תרומה כלשהי להתנהלות פיננסית שניתן לרכוש מאמזון. לכל מוצר תאור ולינק לרכישה.

אומר בשקיפות מלאה - אם תחליטו לרכוש דרך לחיצה על לינקים הבאים, אקבל מכך עמלה. זכותכם לא לרכוש דרך הלינקים הבאים. עם זאת, אם המוצר מעניין אתכם ותבחרו להשתמש בלינק בעמוד זה, הדבר יהווה עידוד לפעילותי ויסייע לה להמשיך לטובת הקוראים.

חשבון מסחר ב"אקסלנס"

אחת הדרכים הכי יעילות מבחינת דמי ניהול לפתיחת תיק השקעות היא בבית השקעות ישראלי. האפשרויות הקיימות הן: מיטב דש, אקסלנס, פסגות, IBI. כולם מצוינים.

אני מנהל את חשבוני ב"אקסלנס" מזה כמה שנים. מרוצה מאוד מהשירות.

אם תפתחו דרך הקישור המצורף חשבון מסחר בחברת "אקסלנס" תזכו להטבות הבאות:


  • שנתיים פטור מדמי טיפול חודשיים!

  • 100 ש"ח מתנה לחשבון המסחר.

  • עמלות מסחר זולות מאוד: 0.07% לכל הניירות בשקלים (קרנות מחקות, מניות, קרנות סל, קרנות של בלאקרוק). עמלת מינימום של 3 ש"ח.

  • אחרי שנתיים, תשלמו את הגבוה בין 15 ש"ח ועמלות המסחר. ברוב המקרים מדובר ב-15 ש"ח בחודש.

  • 40 רכישות חינם בניירות קסם.

גילוי נאות: אם תצטרפו דרך הזמנה שלי, גם אני אקבל תגמול. כל ההטבות על חשבון "אקסלנס".

אז, במידה וברצונכם לפתוח חשבון מסחר ב"אקסלנס" לניהול תיק ההשקעות הפסיבי שלכם, תוכלו לעשות זאת דרך הקישור שלי, לקבל תנאים מעולים ועל הדרך לתמוך בפעילות האתר "עלילות זיק".

קטאן

משחק שלו שתי פנים. בפן הבסיסי זהו משחק של מסע והרפתקאות בדרך לפיתוח ולהקמת נכסי נדל"ן בדמות כפרים עתיקים. אבל המשחק הזה הוא הרבה מעבר לכך כי בדרך אל השגת המטרות המשתמשים יבחנו על יכולתם לנהל משאבים מוגבלים ולסחור מול חברי צוות ובכך לשפר את מיומנויות המשא ומתן שלהם. לדעתי המשחק הזה הוא חובה בכל בית ובמיוחד באלו שמנסים לסייע לדור הצעיר לסגל מיומנויות שיובילו אותם אל עבר רווחה כלכלית בעתיד.

לרכישה

מונופול דיל

משחק שבאופן מפתיע לא רבים מכירים. עקב השם יש בלבול בין משחק זה ל"מונופול" המיתולוגי. מדובר במשחק קלפים מהנה ומהיר שבמהלכו המשתתפים ינסו לצבור נכסים ולהיות הראשונים שיצליחו להגיע אל היעד של בעלות על שלושה נכסים. המשחק הוא תכליתי ומפתח יכולות כגון חשיבה קדימה, ניהול משאבים וקבלת החלטות. לדעתי אלו יתרונות על פני המונופול הרגיל שמתבסס בעיקר על מזל ועלול להימשך זמן רב עד להתשת המשתתפים.

לרכישה

מונופול קלאסי

איך ניתן בלי המשחק האלמותי לצבירת נכסים וגביית דמי שכירות מהמשתתפים האחרים בדרך אל אימפרית ענק. דורות גדלו על משחק זה ורבים כבר בוגרים שמנהלים אימפריות בעולם האמיתי.

לרכישה

המשקיע הנבון

ספר שלא מצליח להתיישן בו בנג'מין גראהם מסביר את העקרונות להשקעה נכונה. חובה לכל משקיע.

לרכישה

Your Money Or Your Life

יש ספרים שנשכחים מיד ויש כאלה שמשנים תודעה וחיים. ספר זה שייך לקטגוריה השניה. הספר חשוב בהבנה של משמעות הכסף, ובעיקר הערך שמופק ממנו. מי שיקרא יעצור וישאל את עצמו האם באמת הוא מקבל תמורה לכספו? האם הזמן שלו מושקע בצורה נכונה? האין זה נכון יותר לנתב כסף להשקעות ולרכוש את המוצר הנפלא ביותר - חופש.

לרכישה

עוד תכנים ברשתות החברתיות

המקום לשאלות שלכם וללימוד משאלות של אחרים הוא בקבוצת הפייסבוק הייחודית צועדים עם זיק לחופש כלכלי.

בדף הפייסבוק האישי עלילות זיק אני משתף סיפורים קצרים על השקעות ועל המסע לפרישה מוקדמת.

מי שבקטע של ציוצים, יכול לעקוב אחריי בטוויטר.