זיק התנסה, נהנה וממליץ

בעמוד זה רשימה של מוצרים בעלי תרומה כלשהי להתנהלות פיננסית שניתן לרכוש מאמזון. לכל מוצר תאור ולינק לרכישה.

אומר בשקיפות מלאה - אם תחליטו לרכוש דרך לחיצה על לינקים הבאים, אקבל מכך עמלה. זכותכם לא לרכוש דרך הלינקים הבאים. עם זאת, אם המוצר מעניין אתכם ותבחרו להשתמש בלינק בעמוד זה, הדבר יהווה עידוד לפעילותי ויסייע לה להמשיך לטובת הקוראים.

קטאן

משחק שלו שתי פנים. בפן הבסיסי זהו משחק של מסע והרפתקאות בדרך לפיתוח ולהקמת נכסי נדל"ן בדמות כפרים עתיקים. אבל המשחק הזה הוא הרבה מעבר לכך כי בדרך אל השגת המטרות המשתמשים יבחנו על יכולתם לנהל משאבים מוגבלים ולסחור מול חברי צוות ובכך לשפר את מיומנויות המשא ומתן שלהם. לדעתי המשחק הזה הוא חובה בכל בית ובמיוחד באלו שמנסים לסייע לדור הצעיר לסגל מיומנויות שיובילו אותם אל עבר רווחה כלכלית בעתיד.

לרכישה

מונופול דיל

משחק שבאופן מפתיע לא רבים מכירים. עקב השם יש בלבול בין משחק זה ל"מונופול" המיתולוגי. מדובר במשחק קלפים מהנה ומהיר שבמהלכו המשתתפים ינסו לצבור נכסים ולהיות הראשונים שיצליחו להגיע אל היעד של בעלות על שלושה נכסים. המשחק הוא תכליתי ומפתח יכולות כגון חשיבה קדימה, ניהול משאבים וקבלת החלטות. לדעתי אלו יתרונות על פני המונופול הרגיל שמתבסס בעיקר על מזל ועלול להימשך זמן רב עד להתשת המשתתפים.

לרכישה

מונופול קלאסי

איך ניתן בלי המשחק האלמותי לצבירת נכסים וגביית דמי שכירות מהמשתתפים האחרים בדרך אל אימפרית ענק. דורות גדלו על משחק זה ורבים כבר בוגרים שמנהלים אימפריות בעולם האמיתי.

לרכישה

המשקיע הנבון

ספר שלא מצליח להתיישן בו בנג'מין גראהם מסביר את העקרונות להשקעה נכונה. חובה לכל משקיע.

לרכישה

Your Money Or Your Life

יש ספרים שנשכחים מיד ויש כאלה שמשנים תודעה וחיים. ספר זה שייך לקטגוריה השניה. הספר חשוב בהבנה של משמעות הכסף, ובעיקר הערך שמופק ממנו. מי שיקרא יעצור וישאל את עצמו האם באמת הוא מקבל תמורה לכספו? האם הזמן שלו מושקע בצורה נכונה? האין זה נכון יותר לנתב כסף להשקעות ולרכוש את המוצר הנפלא ביותר - חופש.

לרכישה

אהבתם ורוצים לקבל תכנים נוספים? עקבו אחר עמוד הפייסבוק של עלילות זיק